Po co inwestować w strony WWW?

Strony WWW, strony internetowe, a właściwie witryny- to coś na czym naprawdę dobrze się znamy. Dobra strona internetowa to klucz do dalszych działań w wyszukiwarkach takich jak linki Adwords (SEM), czy pozycjonowanie w wynikach organicznych (SEO). W obu przypadkach Google poświęca sporo uwagi na to, aby strony na które kieruje były przejrzyste, poprawnie napisane, szybkie i przyjazne urządzeniom mobilnym. Jeśli Twoja obecna strona WWW nie spełnia któregoś z tych warunków- wyszukiwarki niechętnie będą na nią wskazywać, nawet jeśli będzie bogata w wartościową treść.

Dobrze, ale ja tylko chciałem internetowej wizytówki…

Oczywiście, kiedyś to w zupełności wystarczało. Jednak z czasem, gdy większość działań marketingowych firm przeniosła się do internetu, strony WWW już dawno przestały być tylko stronami, a zaczęły przypominać coraz bardziej rozbudowane portale internetowe. Przejrzysta strona potrafi zdecydować o tym, czy klient wybierze Twoją firmę, czy uda się do konkurencji.

Dodatkowo, reklamowanie w Google dobrze wykonanej, przyjaznej strony jest tańsze (wyższy współczynnik jakości), a pozycjonowanie organiczne (SEO) łatwiejsze.

Strony WWW w naszym wykonaniu

Na co zwracamy uwagę?

Tworzenie stron internetowych to odpowiedzialne zadanie. Te które przygotowujemy są zgodne z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarek, dzięki czemu są przygotowane do działań pozycjonujących i reklamowych. Zrobimy wszystko, aby Twoja strona podobała się Tobie, klientom i wyszukiwarkom jednocześnie.

Strona responsywna w standardzie!

Wszystkie tworzone przez nas strony www spełniają standardy RWD, dzięki czemu wyglądają świetnie i przejrzyście na każdym urządzeniu, niezależnie od wielkości ekranu. Spróbuj zmienić teraz rozmiar okna- zobaczysz o co chodzi!

Przyjazny panel edycji i dodawania treści (CMS)

Kolejnym naszym standardem jest łączenie stron z przyjaznym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu żeby dodać np. nowy produkt nie musisz znać nawet linijki kodu! Znakomitą większość operacji możesz zrobić w edytorze przypominającym znany wszystkim Microsoft Word.

Optymalizacja stron

Wszystkie nasze strony zoptymalizowane są pod kątem prędkości otwierania, poprawności kodu i przyjazności dla wyszukiwarek.

Koszt strony internetowej

To wszystko otrzymujesz za jedyne 999 zł netto. Wierzymy jednak, że na tym nasza współpraca się nie zakończy. By osiągnąć sukces, dobra strona potrzebuje równie dobrej treści i reklamy!

Ta oferta wystarcza dla znakomitej większości naszych klientów, ale jeśli potrzebujesz czegoś specjalnego- skontaktuj się z nami, potrafimy zdziałać cuda!